Hakkimizda - Hakkımızda

Hakkımızda

Hakkımızda

Hakkımızda


Özel Bilgiç Çocuk Anaokulumuz, 2019 yılında eğitim faaliyetlerine başlamıştır. Eğitime önem ve katkı veren bir aile olarak; kendi çocuklarımızın da faydalanacağı güvenilir, ilgi ve sevgi dolu bir ortamda kaliteli ve etkin bir eğitim alacağı kurum oluşturma hayali ile yola çıktık. Ailemizin Türkiye Cumhuriyeti Milli Eğitim Bakanlığı’na bağışladığı; kendi aile adımızı da taşıyan, Manisa Muradiye Atatürk Ayser Kani Çelikel Ortaokulu (http://muradiyeataturkakcoo.meb.k12.tr/) kesintisiz bir şekilde eğitim faaliyetlerini sürdürmektedir. Aynı duyarlılık ve özen ile; anaokulumuzun en ince detayına kadar yapım ve kuruluş sürecinde başında durduk ve eğitim sürecini planladık. Siz değerli velilerimizi de, eğitim nefer ve seferberliği serüvenimizde yanımızda görmekten büyük mutluluk duyacağız. 


NEDEN BİLGİÇ ÇOCUK ANAOKULU?

Anaokulumuzda çocuklarımızı sevgi ve güvenle geleceğe hazırlıyor, hayata çok yönlü bakmalarına yardımcı oluyoruz.

Okulumuzda uygulanan Aktif Eğitim ve Çoklu Zeka Sistemi ile özgüveni arttırma, bilgi ve becerilerini geliştime, etkin iletişim ve sosyalleşme,  doğru dil kullanımı, bedensel ve duygusal gelişim olanakları sunuyoruz.

Alanında tecrübeli kadromuz ile güvenilir, sevgi ve ilgi dolu bir ortamda çocuklarımızın yeteneklerini öne çıkarmalarına yardımcı oluyoruz.

Kurum adımızı ve kurumsal kimliğimizi; hedeflerimize uygun şekilde, “Bilgili, Girişimci ve Çalışkan Çocuk” yetiştirme gayesi ile Bilgiç Çocuk Anaokulu olarak belirledik.

En değerli varlıklarımız olan çocuklarımızın BİLGİÇ olması gayesiyle siz değerli ailelerimizi de aramıza bekliyoruz.